layout()->tour ;?>
جمعه 31 مرداد 1393 ساعت: 23:55

چگونه مکان لپ تاپ یا گوشی دزدیده شده را شناسایی کنیم؟

دزدیده شدن گوشی، تبلت یا لپ تاپ یک کابوس تمام عیار است. جدای از هزینه‌ی مالی سنگینی که ایجاد می‌کند، ریسک‌های دیگری نیز مطرح می‌شوند. سارق ممکن است به عکس‌ها و فایل‌های خصوصی شما دسترسی پیدا کند. ممکن است اسرار تجاری و اطلاعات حساب‌تان و رمز‌های عبور شما را پیدا کند. همه‌ی این‌ها قابل جبران است و می‌شود جلوی دسترسی سارق به اطلاعات را گرفت. از آن فراتر حتی می‌توانید با استفاده از دوربین دستگاه از سارق عکس بگیرید، مکان آن را مشخص کنید و فعالیت‌های دستگاه را ثبت کنید.
شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 22:00

بهترین اپلیکیشن‌های رایگان ریاضی + لینک دانلود

برای بسیاری از ما سروکله زدن با فرمول‌ها و قضیه‌های ریاضی رنج‌آور است. به لطف پیشرفت تکنولوژی اپلیکیشن‌های زیادی ساخته شده‌اند که حداقل قسمتی از بار سنگین ریاضیات را بر دوش بکشند. حتی اگر خیلی با ریاضیات پیشرفته سروکار ندارید، باز هم این اپلیکیشن‌ها مفید خواهند بود. اپلیکیشن‌های بسیاری برای انجام تکالیف ریاضی عرضه شده‌اند ولی نیازی نیست سردرگم شوید. ما بهترین اپلیکیشن‌های رایگان ریاضی را به شما معرفی می‌کنیم.
دوشنبه 11 فروردين 1393 ساعت: 14:39

Awallet تمام پسووردهای شما را برایتان حفظ می‌کند

"حفظ کردن پسوورد که کار سختی نیست"."همه‌ی پسووردهای من شبیه هم هستند. بخاطر همین نیازی نیست آنها را جایی ثبت کنم"."همه‌ی پسووردهای من روی مرورگر ذخیره شده‌اند و نیازی به دانستن آنها ندارم"."هیچکس اکانت من را هک نخواهد کرد پس نیازی به امنیت پسوورد ندارم".
سه شنبه 3 دی 1392 ساعت: 20:26

ظاهر وسیله اندرویدی خود را شبیه ویندوز ۸ کنید

چیزی که اندروید را متمایز می‌سازد «باز» بودن و قابلیت «شخصی‌سازی» یا customize کردن آن است. این قابلیت شخصی کردن تا به آنجاست که شما می‌توانید ظاهر دستگاه اندرویدی خود را شبیه یک سیستم عامل دیگر مثل iOS کنید.