layout()->tour ;?>
جمعه 31 مرداد 1393 ساعت: 23:55

چگونه مکان لپ تاپ یا گوشی دزدیده شده را شناسایی کنیم؟

دزدیده شدن گوشی، تبلت یا لپ تاپ یک کابوس تمام عیار است. جدای از هزینه‌ی مالی سنگینی که ایجاد می‌کند، ریسک‌های دیگری نیز مطرح می‌شوند. سارق ممکن است به عکس‌ها و فایل‌های خصوصی شما دسترسی پیدا کند. ممکن است اسرار تجاری و اطلاعات حساب‌تان و رمز‌های عبور شما را پیدا کند. همه‌ی این‌ها قابل جبران است و می‌شود جلوی دسترسی سارق به اطلاعات را گرفت. از آن فراتر حتی می‌توانید با استفاده از دوربین دستگاه از سارق عکس بگیرید، مکان آن را مشخص کنید و فعالیت‌های دستگاه را ثبت کنید.
شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 22:00

بهترین اپلیکیشن‌های رایگان ریاضی + لینک دانلود

برای بسیاری از ما سروکله زدن با فرمول‌ها و قضیه‌های ریاضی رنج‌آور است. به لطف پیشرفت تکنولوژی اپلیکیشن‌های زیادی ساخته شده‌اند که حداقل قسمتی از بار سنگین ریاضیات را بر دوش بکشند. حتی اگر خیلی با ریاضیات پیشرفته سروکار ندارید، باز هم این اپلیکیشن‌ها مفید خواهند بود. اپلیکیشن‌های بسیاری برای انجام تکالیف ریاضی عرضه شده‌اند ولی نیازی نیست سردرگم شوید. ما بهترین اپلیکیشن‌های رایگان ریاضی را به شما معرفی می‌کنیم.
شنبه 6 ارديبهشت 1393 ساعت: 18:50

معرفی 4 نرم‌افزار برتر و رایگان بازیابی اطلاعات + لینک دانلود

بسیار پیش آمده است که ناخواسته فایل یا فولدری را دیلیت کنیم. ممکن است مشکلات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری هم باعث حذف و پاک شدن بعضی از فایل‌هایمان بشود. بعضی وقت‌ها هم ممکن است احساساتی شوید و فایل‌هایی را پاک کنید. خیلی نگران نباشید. هنوز امیدی هست.
سه شنبه 17 تير 1393 ساعت: 21:08

چگونه اندروید را روی پی سی اجرا کنیم؟

کمپانی‌هایی مانند Intel همواره به دنبال ساخت پی سی‌هایی با دو سیستم عامل ویندوز 8 و اندروید بوده‌اند اما آیا واقعاً نیاز است چنین محصولی بخرید؟ به هیچ وجه. می‌توانید به چند روش ساده، اپلیکیشن‌های اندروید و حتی سیستم عامل اندروید را روی پی سی خود اجرا کنید.
دوشنبه 11 فروردين 1393 ساعت: 14:39

Awallet تمام پسووردهای شما را برایتان حفظ می‌کند

"حفظ کردن پسوورد که کار سختی نیست"."همه‌ی پسووردهای من شبیه هم هستند. بخاطر همین نیازی نیست آنها را جایی ثبت کنم"."همه‌ی پسووردهای من روی مرورگر ذخیره شده‌اند و نیازی به دانستن آنها ندارم"."هیچکس اکانت من را هک نخواهد کرد پس نیازی به امنیت پسوورد ندارم".
شنبه 2 فروردين 1393 ساعت: 13:31

طراحی جدید اپلیکیشن بلینک (Blink) ویندوز فون و بسیاری امکانات جدید + لینک دانلود

اپلیکیشن بلینک ویندوزفون 8 همین الانش هم بسیار خوب است ولی قرار است بهتر هم بشود.
يكشنبه 6 بهمن 1392 ساعت: 17:47

با نرم افزار جدید، با استفاده از حرکات چهره، بازی را کنترل کنید

احتمال استفاده از کنترل های رابط اشاره ای، بر روی بازیهای کنسولی(کیکنت) و محیط دسکتاپ(جهش حرکت) وجود دارد.اما تلاشها هنوز در پی یافتن راهی برای ورود این کنترل ها برروی موبایل در جهان می باشد. بوسیله نرم افزار جدید امکان کنترل تلفن از طریق تشخیص چهره به وجود می آید.
سه شنبه 3 دی 1392 ساعت: 20:26

ظاهر وسیله اندرویدی خود را شبیه ویندوز ۸ کنید

چیزی که اندروید را متمایز می‌سازد «باز» بودن و قابلیت «شخصی‌سازی» یا customize کردن آن است. این قابلیت شخصی کردن تا به آنجاست که شما می‌توانید ظاهر دستگاه اندرویدی خود را شبیه یک سیستم عامل دیگر مثل iOS کنید.
سه شنبه 3 دی 1392 ساعت: 19:56

با اپلیکیشن Seene، عکس‌های سه بعدی در آیفون بسازید

اگر به دنبال آن هستید که خلاقیت بیشتری در عکسبرداری با دوربین آیفون‌تان به خرج دهید، استفاده از اپلیکیشن رایگان Seene راه حلی است که شما را در رسیدن به این مقصود یاری می‌کند. این اپلیکیشن برای ایجاد عکس‌های سه بعدی از طریق دوربین آیفون‌ به شما کمک می‌کند. فرایند استفاده از آن نیز بسیار ساده است و تنها چیزی که نیاز دارید جسمی است که ثابت باقی بماند. با ما همراه باشید تا توضیح بیشتری در رابطه با این اپلیکیشن به شما ارائه دهیم.