layout()->tour ;?>
چهارشنبه 11 تير 1393 ساعت: 23:57

گوگل سرویس اورکات را برای همیشه تعطیل می کند.

روز گذشته گوگل اعلام کرد که Orkut دیگر به آخر خط رسیده است. روز 8 مهر سال 93، سرویس اورکات برای همیشه بسته خواهد شد. بلاشک بسیاری غمگین خواهند شد ولی اغلب مردم خواهند پرسید: «اورکات دیگه چیه؟»
دوشنبه 25 فروردين 1393 ساعت: 17:55

شکایت شش شرکت بزرگ فیلم‌سازی هالیوود از مگاآپلود

شش کمپانی بزرگ فیلم‌سازی هالیوود از سایت مگاآپلود و صاحب آن کیم داتکام شکایت کرده‌اند.این شش کمپانی فاکس قرن بیستم،دیزنی، وارنر، یونیورسال، کلمبیا و پارامونت هستند.
سه شنبه 19 فروردين 1393 ساعت: 20:27

رقابت مسنجرها: واین، اینستاگرام، فیسبوک، تویتر، اسنپ چت

نادیده گرفتن محبوبیت پیام‌های خصوصی بخصوص در چند ماه گذشته کار آسانی نیست.اول خبر خریده شدن برنامه‌ی چت WhatsApp توسط فیسبوک به مبلغ 16 میلیارد در ماه فوریه به گوشمان خورد. اپلیکیشن چت Viber توسط Rakutan به مبلغ 900 میلیون خریداری شده بود. سپس در ماه مارس، Tango سرمایه‌ای 280 میلیون دلاری برای کمپانی خود به ارمغان آورد که ارزش کمپانی را به بیش از 1 میلیارد رساند.پس جای تعجب نیست که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی اینقدر به قابلیت پیام رسانی به عنوان یک ویژگی جانبی اما مهم می‌نگرند.
يكشنبه 3 فروردين 1393 ساعت: 14:01

Google Search‌ نحوه نمايش لينک های مهم و تبليغات كم اهميت را تغيير می دهد

تعجب نكنيد! مطمئن باشيد درست مي بينيد! در حقيقت Google Search ديدگاه جديدي در مورد نحوه نمايش لينك ها و تبليغات در سايت خود دارد كه مي خواهد لينك هاي نسل قديمي يعني Web 1.0 را متحول كرده و كادرهاي زردرنگ بزرگ پيرامون تبليغات را به منظور پشتيباني از تگ هاي زردرنگ در كنار لينك هاي پولي حذف كند.
شنبه 17 اسفند 1392 ساعت: 16:08

Inbox Pause: دریافت ایمیل را زمانبندی کنید.

چطور انفجار اینباکس‌ تان را مدیریت می‌کنید؟ نوتیفیکیشن‌های ای‌میل را چطور؟ Baydin، کمپانی‌ای که سازنده‌ی ابزار‌های بدردبخور زیادی برای افراد پرمشغله است، راه حلی برای این مشکل دارد: اینقدر ای میلتان را چک نکنید! البته گفتنش راحت است اما انجام دادنش آنقدرها هم ساده نیست. این‌طور بنظر می‌رسد که انسان‌ها نمی‌توانند در مقابل نوتیفیکیشن " ای میل جدید" مقاومت کنند.
جمعه 25 بهمن 1392 ساعت: 10:49

فایرفاکس بزودی در مربع های خالی تب جدید از تبلیغات استفاده خواهد کرد

واقعا تبلیغات؟ آن هم در صفحه اصلی تب ها؟ بله، خیلی زودتر از چیزی که فکرش را بکنید این اتفاق برای کاربران مرورگر FireFox رخ خواهد داد.